Sziasztok! Látom titeket nem lehet meghatni a kommentel! De nem baj :D
Bocsi hogy nem hoztam de mondtam hogy csak akkor ha komiztok de most inkább
átgondoltam és nem érdekel hogy ki komizik ki nem mert ha valakinek teszik/nem tetszik
azt úgyis megírja!! :) De holnap hozom a 2.-részt meg nem sokkal utána a 3.-at!! Am már 6.-ig
írtam meg!! Remélem tetszik/tetszeni fog! :D <3
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése