2013. szeptember 9., hétfő

Lécci lécci komizzatok. Tudom az előző rész elég rotyi lett xdd. De azért mindent beleadok! De ha komiztok akk hozom a kövi részt!! Már úgyis megírtam a 3.-at de még nem fogom kitenni mert ha nem tetszik senkinek akk nincs értelme folytatni!! De azért láttam hogy már egy páran megnézték!!Tudom elég gonosz vagyok de muszáj ezt megtennem! És ígérem jobbak és izgisebbek lesznek a részek csak még bele kell rázodjak!!! És köszönöm ezt 72 oldalmegjelenítést!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése