2013. szeptember 10., kedd
Sziasztok!!! Kata vagyok tényleg jó lenne ha komiznátok mert nagyon érdekel hogy milyen de lécci komizzatok lehet 1-nél több is!!!! Ha feljössz és tetszet akkor is csak komizz ha nem tetszett akkor azt írd és megpróbálom feltúrbozni mert tudom hogy nem vagyok valami tehetséges de megpróbálom minnél többet kihozni magamból!! Lécci segítsetek nekem és komizzatok!!És ha szeretnél nekem segíténi akkor mond meg hogy mi nem tetszik benne és változtatok rajta!!!! Tudom nagyon de nagyon gonosz vagyok vagyok és lehet hogy ezért nem vagyok nektek szimpi!! De csak azt szeretném hogy mindenkinek tetszen és lássam hogy legalább 1-pár embernek tetszik!! Tudom elég izé vagyok meg minden meg itt írok nektek egy csomót!! Ugyhogy várom a komikat ha legalább lesz 1 akkor hozom a második részt,,,, már úgyis meg van írva 3.-részig!!!!!! Nah sziasztok! :))
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése