-Jaaj Bogi hogy nem szereted az One Directiont???
Kérdeztem tőle fennhangon
-Petra egyszerűen nem szeretem és kész ennyi – mondta
Bogi
De hát én ezt nem értem hogy,hogy valaki nem
szereti az One Direction (Én egyszerűen imádom)
-Majd megszeretettem én veled-mondtam Boginak
halkan
De ő lehet hogy nem hallota!
-Na de én mostmár megyek haza!
-Oksi szia Bogi!
Megöleltem és már ment is.
*Bogi
Nem értem Petrát hogy
szeretheti őket?
Jó annyira nem rossz
banda de én őket
nem valószínű hogy meg fogom szeretni!
Na de ha ő szereti akkor szereti J
*Petra
Azon gondolkozom hogy tudnám Bogival megszeretettni
az One Directiont !
Miközbe gondolkozom halgatom a Best Song Evert.
-Peeetra –Órdít a hugom
-Mi van már Andi? (Ő még csak 5 éves)-Miért
nem szóltál hogy a Best Song Evert halgatod??
-Te úgyse szereted őket
-Hát pedig én szeretem őket
-Jah és mióta?
-Hát mióta te –mondta flegmán
-Andi fejezd már be én jobban szeretem őket
mint te!
-Nem is ordította,és rohant be a szobába! (Tudom
kicsit szemetek vagyunk egymással)
Gondoltam fel megyek facebookra…
Hopp jött egy üzim.
Az egyik tanárnőmtőmtől
jött hogy van egy olyan ösztöndíjas lehetőség.Ha
Megnyerem akkor csak tanulnom kell és minden hönapba kapunk egy jelentős összeget.Vissza írtam hogy elfogadjuk!
Megnyerem akkor csak tanulnom kell és minden hönapba kapunk egy jelentős összeget.Vissza írtam hogy elfogadjuk!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése