Sziasztok! Látom titeket nem lehet meghatni a kommentel! De nem baj :D
Bocsi hogy nem hoztam de mondtam hogy csak akkor ha komiztok de most inkább
átgondoltam és nem érdekel hogy ki komizik ki nem mert ha valakinek teszik/nem tetszik
azt úgyis megírja!! :) De holnap hozom a 2.-részt meg nem sokkal utána a 3.-at!! Am már 6.-ig
írtam meg!! Remélem tetszik/tetszeni fog! :D <3
2013. szeptember 25., szerda
2013. szeptember 10., kedd
Sziasztok!!! Kata vagyok tényleg jó lenne ha komiznátok mert nagyon érdekel hogy milyen de lécci komizzatok lehet 1-nél több is!!!! Ha feljössz és tetszet akkor is csak komizz ha nem tetszett akkor azt írd és megpróbálom feltúrbozni mert tudom hogy nem vagyok valami tehetséges de megpróbálom minnél többet kihozni magamból!! Lécci segítsetek nekem és komizzatok!!És ha szeretnél nekem segíténi akkor mond meg hogy mi nem tetszik benne és változtatok rajta!!!! Tudom nagyon de nagyon gonosz vagyok vagyok és lehet hogy ezért nem vagyok nektek szimpi!! De csak azt szeretném hogy mindenkinek tetszen és lássam hogy legalább 1-pár embernek tetszik!! Tudom elég izé vagyok meg minden meg itt írok nektek egy csomót!! Ugyhogy várom a komikat ha legalább lesz 1 akkor hozom a második részt,,,, már úgyis meg van írva 3.-részig!!!!!! Nah sziasztok! :))
2013. szeptember 9., hétfő
Lécci lécci komizzatok. Tudom az előző rész elég rotyi lett xdd. De azért mindent beleadok! De ha komiztok akk hozom a kövi részt!! Már úgyis megírtam a 3.-at de még nem fogom kitenni mert ha nem tetszik senkinek akk nincs értelme folytatni!! De azért láttam hogy már egy páran megnézték!!Tudom elég gonosz vagyok de muszáj ezt megtennem! És ígérem jobbak és izgisebbek lesznek a részek csak még bele kell rázodjak!!! És köszönöm ezt 72 oldalmegjelenítést!!
2013. szeptember 4., szerda
2013. szeptember 1., vasárnap
1.rész
1.rész A váratlan lehetőség! Bocsi hogy rövid csak hát nekem még bele kell szokjak! :) Remélem tetszik!!
-Jaaj Bogi hogy nem szereted az One Directiont???
Kérdeztem tőle fennhangon
-Petra egyszerűen nem szeretem és kész ennyi – mondta
Bogi
De hát én ezt nem értem hogy,hogy valaki nem
szereti az One Direction (Én egyszerűen imádom)
-Majd megszeretettem én veled-mondtam Boginak
halkan
De ő lehet hogy nem hallota!
-Na de én mostmár megyek haza!
-Oksi szia Bogi!
Megöleltem és már ment is.
*Bogi
Nem értem Petrát hogy
szeretheti őket?
Jó annyira nem rossz
banda de én őket
nem valószínű hogy meg fogom szeretni!
Na de ha ő szereti akkor szereti J
*Petra
Azon gondolkozom hogy tudnám Bogival megszeretettni
az One Directiont !
Miközbe gondolkozom halgatom a Best Song Evert.
-Peeetra –Órdít a hugom
-Mi van már Andi? (Ő még csak 5 éves)-Miért
nem szóltál hogy a Best Song Evert halgatod??
-Te úgyse szereted őket
-Hát pedig én szeretem őket
-Jah és mióta?
-Hát mióta te –mondta flegmán
-Andi fejezd már be én jobban szeretem őket
mint te!
-Nem is ordította,és rohant be a szobába! (Tudom
kicsit szemetek vagyunk egymással)
Gondoltam fel megyek facebookra…
Hopp jött egy üzim.
Az egyik tanárnőmtőmtől
jött hogy van egy olyan ösztöndíjas lehetőség.Ha
Megnyerem akkor csak tanulnom kell és minden hönapba kapunk egy jelentős összeget.Vissza írtam hogy elfogadjuk!
Megnyerem akkor csak tanulnom kell és minden hönapba kapunk egy jelentős összeget.Vissza írtam hogy elfogadjuk!
Fontoos!
Fontoos:
Ez a blog egy olyan lányról fog szólni aki imádja
az One Directiont. Magyarországon lakik.(és nem túl gazdag családról van szó)
Minden vágya hogy elmenjen egy koncertükre. De sajnos nem tud az anyagi
helyzetük miatt. Nagyon szereti őket teli van a fala a poszterükkel mindig
a zenéjüket halgatja. Most ez a blog az életéről is fog szólni!
2013. augusztus 28., szerda
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)









